Pożyczka OK – szybka pożyczka online

Serwis pożyczkaOK.pl stworzyliśmy z myślą o ludziach ceniących wygodę, przejrzystość i bezpieczeństwo. Oferujemy pożyczki do kwoty 7000zł, których spłatę rozkładamy na wygodne miesięczne raty nawet do 30 miesięcy. Dodatkowo PożyczkaOK kieruje swoją ofertę także do osób starszych – górna granica wieku potencjalnego klienta to 80 lat. Dzięki temu nawet starsi pożyczkobiorcy mogą liczyć na zastrzyk gotówki na realizację swoich planów.

Dzięki wygodnej aplikacji klient wybiera potrzebną kwotę i termin spłaty dopasowane do obecnej lub przyszłej sytuacji finansowej. W swoim postępowaniu kierujemy się literą prawa oraz zasadami etycznymi. Gwarantujemy, że wszelkie informacje, które nam przekazujesz są przechowywane i przetwarzane w zgodzie z przepisami prawa i z zachowaniem surowych zasad bezpieczeństwa. Sprawdź naszą politykę prywatności oraz warunki udzielenia pożyczki.

pozyczkaOK.pl – pożyczka bez zaświadczeń

Za pośrednictwem serwisu pozyczkaOK.pl umożliwiamy złożenie wniosku o pożyczkę w SMS Kredyt Sp. z o. o. Jest to jedna z najdłużej działających firm pożyczkowych w Polsce. Nieprzerwanie od 2007 SMS Kredyt Sp. z o.o. wspiera potrzeby finansowe Polaków. Udziela pożyczek przez internet, telefon, sms lub w biurach kredytowych działających na terenie całej Polski. Firma jest członkiem Konfederacji Przedsiębiorstw Finansowych. Głównym zadaniem organizacji jest promowanie wysokich standardów postępowania zebranych m.in w Zasadach Dobrych Praktyk KPF.