Szybka pożyczka online z pozyczkaOK.pl. Miej wybór!

Samodzielność w podejmowaniu decyzji co do długości okresu spłaty zobowiązania pozwala na świadome zarzadzanie własnym budżetem.

Pożyczka nawet na 30 miesięcy

Wybierając odpowiedni okres spłaty pożyczki online powinniśmy ustalić sobie wcześniej maksymalną kwotę miesięczną, którą moglibyśmy przeznaczać na ten cel. Dzięki temu będziemy mieli podstawę do wyboru okresu kredytowania. Sprawdzając różne opcje na pozyczkaOk.pl możemy poznać warunki oraz koszty jeszcze przed wypełnieniem wniosku. Na stronie głównej mamy do dyspozycji dwa suwaki – górnym ustalamy kwotę, natomiast dolny służy do wyboru ilości rat. Po wybraniu odpowiednich parametrów na samym środku pokaże się nam kwota miesięczna. Możemy również sprawdzić jaki będzie całkowity koszt pożyczki dzięki przelicznikowi ustawionemu z prawej strony.

Pożyczka internetowa do 5 000zł

PozyczkaOk jest dostępna od 1 500zł do nawet 5 000zł. Dzięki możliwości przeprowadzenia różnych symulacji na stronie pozyczaok.pl możemy bez pośpiechu zastanowić się nad wysokością kwoty o którą ostatecznie będziemy wnioskować.

Pożyczka bez przelewu na konto

Pożyczoną kwotę możemy przeznaczyć na dowolny cel, jak choćby sprzęt RTV, gadżety czy niespodziewane wydatki. Nie musimy przedstawiać żadnych faktur firmie pożyczkowej. Ogromnym plusem jest również dowolność w sposobie wypłacenia pożyczki. Mamy do wyboru jeden z trzech sposobów:

  1. Przelew na konto – w tym przypadku po podpisaniu umowy, pożyczona kwota zostaje przelana na nasze konto, więc bez wychodzenia z domu możemy cieszyć się pieniędzmi
  2. Odbiór na poczcie – opcja ta pozwala na samodzielne wypłacenie pożyczki w wybranej przez siebie placówce Poczty Polskiej
  3. Wypłata w banku – wybierając tą formę, pieniądze będziemy mogli wypłacić we wskazanej we wniosku placówce banku

Niskie raty pożyczki

Decydując o wysokości pożyczki i ilości rat powinniśmy mieć na uwadze, że lepszym rozwiązanie będzie rozłożenie zobowiązania na nieco dłużej. Pamiętajmy, że przy niższej racie mamy więcej możliwości w przypadku niespodziewanych wydatków, opóźnień w wypłacie czy innych przeszkód. Terminowa spłata rat powinna być dla nas priorytetem, gdyż w ten sposób budujemy swoją wiarygodność pożyczkową.