Warunki pożyczki

Warunki uzyskania pożyczki ratalnej online

Serwis www.pozyczkaOK.pl to wygodny, przejrzysty i bezpieczny sposób uzyskania pożyczki ratalnej w kwocie do 7000 zł rozłożone nawet na 30 rat.

U nas otrzymasz pożyczkę ratalną bez zbędnych formalności. Wystarczy, że spełniasz poniższe warunki:

  • wiek 25-80 lat
  • posiadasz nr PESEL
  • posiadasz stałe i udokumentowane źródło dochodu
  • posiadasz stałe miejsce zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej
  • uzyskałeś pozytywną Ocenę ryzyka
  • zawarłeś z Pożyczkodawcą Umowę pożyczki

Jak pożyczyć w Pożyczka OK

PożyczkaOK.pl jest najlepszym rozwiązaniem problemów finansowych dla osób ceniących proste, przejrzyste zasady oraz bezpieczeństwo. Za pomocą suwaka umieszczonego na stronie głównej serwisu możesz samodzielnie dostosować kwotę pożyczki online do okresu jej spłaty. Sposób ten pozwala na dopasowanie wysokości miesięcznej raty do indywidualnej sytuacji finansowej.

Dzięki systemowi ratalnemu nie musisz spłacać całej pożyczki w następnym miesiącu. PozyczkaOK daje gwarancję stałych rat, których wysokość ustalasz samodzielnie. Możesz być pewien, że nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów jeśli regulujesz spłaty w terminie.

Wniosek o pożyczkę ratalną online

Decydując się na pożyczkę ratalną należy wypełnić krótki wniosek podając swoje podstawowe dane. Nie zajmie Ci to więcej niż 5 minut. Informacje, które nam podajesz służą jedynie ocenie Twojej zdolność kredytowej, tj. Ocenie Ryzyka. Przestrzegamy wysokich standardów etycznych i nie chcemy, by nasi klienci wpadli w pętlę zadłużenia. Możesz być pewien, że Twoje dane osobowe są przechowywane i przetwarzane zgodnie z surowymi zasadami prawa i procedurami bezpieczeństwa.

Decyzja i przelew pożyczki ratalnej na konto

Decyzję o przyznaniu pożyczki otrzymasz od nas niezwłocznie po przeprowadzeniu Oceny Ryzyka. Skontaktujemy się z Tobą telefonicznie lub informację o przyznaniu prześlemy za pomocą wiadomości SMS. Zapoznaj się z warunkami umowy i wstępnym harmonogramem spłaty pożyczki. Następnie umowę w formie papierowej dostarczymy do Ciebie za pośrednictwem kuriera na podany we wniosku adres korespondencyjny. Podpisz umowę i oddaj kurierowi (bez żadnych opłat). Pożyczka będzie dostępna w formie wskazanej przez Ciebie w formularzu, tj. przelana na konto, dostępna w placówce Poczty Polskiej lub w oddziale banku.

Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami.