Jak pożyczać w internecie

Pożyczka na wybraną ilość rat

Dzięki możliwości jakie daje kalkulator na stronie głównej sami możemy dostosować ilość rat do wysokości kwoty pożyczki. Na stronie głównej pozyczkaok.pl po prawej stronie automatyczny kalkulator przelicza dla nas wysokość miesięcznej raty. Jest to niezwykle ważne, szczególnie w sytuacjach, gdy mamy ograniczony budżet i nie możemy sobie pozwolić na zbyt wysokie raty miesięczne. Kalkulator pokazuje nam również jaką kwotę ostatecznie będziemy musieli oddać. Funkcja ta bardzo usprawnia proces podejmowania przez nas decyzji. Mając jasną sytuację, nie musimy zastanawiać się nad tym czy pożyczka nie okaże się zbyt kosztowna.

Krótki wniosek o pożyczkę

Po podjęciu decyzji co do kwoty pożyczki internetowej oraz okresu jej spłaty możemy przejść do wypełnienia wniosku online. Warto na tym etapie przygotować dowód osobisty, aby móc pobrać z niego takie dane jak choćby PESEL. Wniosek o pożyczkę powinniśmy wypełnić dokładnie, szczególnie jeśli sytuacja jest kryzysowa, a pieniądze chcemy otrzymać jak najszybciej. Starannie sprawdzajmy każdą wypełnioną linijkę – pisząc na komputerze łatwo jest popełnić tzw. literówkę.

Szybka pożyczka pozabankowa i decyzja SMS

Po wysłaniu poprawnie wypełnionego formularza otrzymujemy informację zwrotną od firmy pożyczkowej o akceptacji wniosku o pożyczkę internetową lub jego odrzuceniu. Decyzja ta jest wysyłana do nas smsem. Innowacyjność tego rozwiązania jest ogromnym plusem, gdyż niezależnie od tego gdzie jesteśmy możemy odebrać wiadomość, czy nasz internetowy wniosek o szybką pożyczkę został pozytywnie rozpatrzony. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musimy logować się na maila i wciąż go odświeżać.

Umowa o pożyczkę ratalną

Ostatnim krokiem jest podpisanie przez nas umowy o pożyczkę na raty. Umowa zostaje przesłana do nas w formie papierowej, aby proces ten odbył się szybko i sprawnie przywozi ją do nas kurier. Warto zaznaczyć, że pozyczkaok.pl daje swoim klientom możliwość wyboru sposobu uzyskania pożyczki – możemy wybrać opcję przelania środków na konto bankowe lub też osobiście odebrać je na poczcie lub w banku.