Weź pożyczkę przez telefon

Pożyczka na telefon – jak o nią wnioskować?

Jeśli potrzebujesz pieniędzy, a nie masz akurat dostępu do komputera, sięgnij po pożyczkę na telefon. W kilkanaście minut otrzymasz decyzję pożyczkową, a do wypłaty gotówki nie będziesz potrzebował nawet konta bankowego.


Na czym polega kredyt oddłużeniowy i czym różni się od konsolidacji?

Kredyt oddłużeniowy – czym jest i kiedy po niego sięgnąć?

Jeśli masz zadłużenie pamiętaj, że możesz sięgnąć po kredyt oddłużeniowy. Większa pożyczka pokryje dotychczasowe zadłużenie, a ty będziesz mógł cieszyć się z regulacji niespłaconych pożyczek. Jakie warunki musisz spełnić, aby wnioskować o kredyt oddłużeniowy?


Czym jest zawezwanie do próby ugodowej?

Zawezwanie do próby ugodowej – porozumienie między pożyczkodawcą a dłużnikiem?

Dostałeś zawezwanie do próby ugodowej? Masz szansę negocjować z wierzycielem nowe warunki spłaty zobowiązania. Pamiętaj, że jeśli nie stawisz się na spotkaniu, przedawnienie twojego długu będzie naliczane od nowa. Warto więc podjąć próbę pertraktacji.


Pożyczki na 500+ i alimenty

Pożyczka na świadczenia rodzinne i socjalne

Potrzebujesz gotówki, ale nie posiadasz stałego źródła dochodu? Sięgnij po pożyczkę pozabankową. Zostanie ci ona przyznana na świadczenie rodzinne czy socjalne, a nawet alimenty! Zapomogi te dają firmom wystarczającą gwarancję, że spłacisz zobowiązanie na czas.


Czyn jest opłata przygotowawcza

Opłata przygotowawcza – czym jest i ile wynosi?

Pod pojęciem opłaty przygotowawczej kryją się różne koszty związane z przygotowaniem pożyczki przez instytucję finansową. Od czego zależy wysokość opłaty przygotowawczej oraz czym różni się od prowizji?


Warto skonsolidować problematyczne pożyczki

Konsolidacja chwilówek online – czy można połączyć zobowiązania pozabankowe?

Zaciągnąłeś kilka pożyczek i masz problem z ich spłatą? Weź kredyt konsolidacyjny na spłatę zadłużenia i zyskaj stabilność finansową. Dzięki temu rozwiązaniu twoje chwilówki połączą się w jedną, a raty nowego zobowiązania będą mniejsze.


Pożyczki z żyrantem - kiedy z nich skorzystać

Kredyt z poręczycielem – kiedy potrzebny jest żyrant?

Posiadanie złej historii kredytowej może w znacznym stopniu utrudnić zaciągnięcie zobowiązania. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem może okazać się znalezienie poręczyciela. Jakie zatem prawa i obowiązki ma żyrant i kto może nim zostać?


Jak oszczędzać pieniądze?

Poduszka finansowa, czyli jak stworzyć fundusz awaryjny?

Poduszka finansowa to świetne zabezpieczenie domowego budżetu przed niechcianymi wydatkami. Proces jej tworzenia zajmuje nawet kilkanaście lat, wymaga systematyczności, ale nie wyrzeczeń. Oszczędzanie pieniędzy stanie się przyjemne jeśli zauważymy, że dzięki niemu możemy pozwolić sobie na zakup nieco droższej rzeczy czy upragniony wyjazd. Fundusz awaryjny zbudujemy przez wielostronne oszczędzanie.


Po zgubieniu dowodu należy go zastrzec

Wyłudzenie kredytu na skradziony dowód osobisty – jak się bronić?

W II kwartale 2017 roku na cudzą tożsamość próbowano wyłudzić aż 1631 kredytów. Dowiedz się więcej o istniejących sposobach na ochronę przed wyłudzeniem i nie daj się zaskoczyć.


Seniorzy również mogą ubiegać się o pożyczkę

Pożyczki dla emerytów i rencistów – czy dostanę pożyczkę niezależnie od wieku?

Osoby starsze, które kończą aktywność zawodową zwykle nie chcą rezygnować ze swoich marzeń z powodu małych dochodów. Zwykle pragną spędzać wolny czas, podróżując po świecie. Niestety ograniczenia finansowe mogą popsuć plany. Dlatego, gdy brakuje dodatkowych funduszy, warto pomyśleć o pożyczce na raty lub chwilówce dla emeryta.